עבודה באוסטרליה

מידע שימושי לעבודה באוסטרליה


שכר דירה ודירות
אנו דואגים לדירות נוחות וכיפיות שיש בהן את כל הנדרש כדי להרגיש בבית ולחסוך הוצאות מיותרות- מכונת כביסה ,טלוויזיה עם כבלים, מטבחים מאובזרים בכל הנדרש לבישול,שמיכות ,תנורי חימום ומאווררים- בכל חדר יהיו לא יותר משני אנשים כאשר הדירות הן בדרך כלל בעלות 3 חדרי שינה.
שכר הדירה הוא כ - 100 דולר לשבוע והוא כולל את כל ההוצאות הנלוות: חשמל,גז,מיים וכבלים.
שכר הדירה יורד מהמשכורות פעם בשבועיים (כמחצית מהסכום החודשי).

פלאפונים
מניסיוננו העניינים הרבה יותר פשוטים לכולם כאשר לכל עובד יש מספר אישי מקומי באוסטרליה - הדבר יקל עליכם מאוד בהוצאות שיחה לארץ,תוכניות הפלאפונים בארץ לאוסטרליה הן יקרות להחריד וכלל לא רלוונטיות כאשר על שיחה נכנסת (!) עליך לשלם בערך שישה שקלים לדקה -ולמי שמתקשר אליך אותו סכום ומעלה...
מספר מקומי יקל עליכם להישאר בקשר במחיר הגיוני מאוד ובנוחות שחשובה מאוד כשעובדים קשה.

לנו מאוד חשובה התקשורת האישית עם העובדים,כמובן שבעגלות עצמן ישנם טלפונים של החברה אך מספר אישי נוסף מקל על תאומי ההסעות,העברת מידע רלוונטי בזמן, תקשורת אישית בניכם לבין האנשים שאיתם אתם עובדים באוסטרליה,ובעיקר יכולת לתקשר עמנו בכל בעיה,גם אם היא לא בזמן העבודה.

כ-מ-ו-ב-ן שאת הוצאת השיחות בייננו לבניכם אנו משלמים במלואה.
כל מכשיר בעל "סים קארד" ניתן ל"פריצה"= תהליך חוקי אשר פותח את המכשיר לקבלת "סים קארד" זר (שמקנה מספר מקומי בחברה/ארץ אחרת וגם באוסטרליה), בחברות הפלאפונים התהליך עולה בין שישים לשבעים שקלים ולוקח מספר דקות ואין שום בעיה להשתמש גם ב"סים קארד" המקורי שלכם לאחר ה"פריצה" .
כרטיס סים מקומי באוסטרליה עולה כ-5 דולר ולרוב ביכולתנו לספקו מעובדים קודמים , לאחר מכן תוכלו להטעין (בדומה לטוק מן) את המכשיר בכמה כסף שתרצו עם שליטה מדויקת על ההוצאות.

סכום ראשוני מומלץ להגעה
אנחנו ממליצים להגיע עם 500 דולר להתחלה,שיהיה לכם כסף להסתובב קצת ולראות לאן הגעתם בימים הראשונים (חשוב) ושלא תהיו לחוצים עד המשכורת הראשונה :-)

 

כל הזכויות שמורות לחברת Rose Trading עבודה באוסטרליה