עבודה באוסטרליה

העבודה באוסטרליה

העבודה
עבודה באוסטרליה היא בעצם מכירה אקטיבית שמתבצעת בסטנדרטים יוקרתיים אשר נמצאים במרכז הקניונים, בניגוד למה ששמעתם אולי ממקומות אחרים - לנו מאוד חשובה תדמית החברה והמוצר שאותו אנו מוכרים, אנחנו מאמינים במכירה אקטיבית ואנרגטית ועם זאת-מנומסת ומאפשרת, וזאת כדי להמשיך וליצור קהל לקוחות מרוצה שמעריך את המוצר,את המוכר, חוזר פעם שנייה ושלישית לעגלה,ומביא עוד לקוחות אחריו.

כמחפש עבודה, חשוב לדעת שהיומיים הראשונים על העגלות (שני חצאי ימים) הם ימי חפיפה, ימים אלו מועברים על ידי מנהלי המוצר שלנו שהם המוכרים הטובים ביותר שלנו ומורים נפלאים.
החפיפה כוללת את שינון הנאום באנגלית ,צפייה והתנסות.
ימי החפיפה הם ללא תשלום שכר אך את שכר הדירה(מפורט בהמשך) תתחילו לשלם אך ורק מיום העבודה הראשון שלכם - גם אם הגעתם שבוע לפני תחילת העבודה.
תמיכה מקצועית וליווי יינתנו לכל אורך התקופה שבהם תעבדו ללא קשר לחפיפה למען שיפור מתמיד והרחבת ההישגים.

המוצרים
קו המוצרים שלנו רחב ומגוון ומותאם לתקופות שונות בשנה ואזורים שונים. ניתן לראות מוצרים רבים באתרים כמו אי ביי.
חודשי הקיץ הם חודשים עסוקים מאוד ומשמעותיים כמו חודשי הקריסמס ,מוצרי החורף הם שונים ממוצרי הקיץ.
קו המוצרים שלנו כולל את מוצרי ים המלח הנמכרים ביותר, ערכות ציפורניים,כריות,מסוקים, ועוד כמה הפתעות בדרך - מגוון רחב של מוצרים בעבודה באוסטרליה...

שכר
המשכורת מבוססת על אחוזים מהמכירות אשר בנויים במדרגות,זאת אומרת שמסכום מסוים שתמכרו תקבלו אחוזים גבוהים יותר על כל הסכום שמכרתם באותו היום.
האחוזים נעים בין 20% ל30% ישנן מדרגות קבועות שמותאמות לתקופות במהלך השנה וישנן מדרגות יומיות שניתנות באופן אישי.
בממוצע (שמורכב מהישגים של עובדים שונים) האחוזים עומדים על כמעט 26% וזאת משום שהמדרגות היומיות ניתנות באופן ריאלי במטרה שתגיעו אליהן ולא להפך.
המשכורת ניתנת פעם בשבועיים - יתרון משמעותי בעבודה בעגלות באוסטרליה.

הגעה לעבודה
מכיוון שאנחנו מאמינים בקרבה לעובדים שלנו- ולא בניהול מרחוק, אחוז גדול מההסעות מתבצעות על ידי המנהלים ברכבי החברה, במקרים אחרים רכבי החברה משמשים את העובדים אשר לובשים בגדי עבודה וקמים לעבוד מדי יום. להסעות כאשר הדלק משולם על ידנו,לכן מומלץ מאוד להגיע עם רישיון נהיגה מסודר ובתוקף (לאחרונה הרישיון המגנטי נכנס לתוקף כבינלאומי אך כדאי בינתיים גם לצרף רישיון בינלאומי שעולה 12 שקלים ולוקח חמש דקות להנפקה בכל משרדי מ.מ.ס.י) לשאר המקרים ישנה תחבורה ציבורית נוחה וזולה (רכבות/מטרו).

אנחנו מאמינים בעבודה קשה ומאורגנת שמשולבת בהרבה תמיכה,הדרכה ,סבלנות וכיף וזוהי הנוסחה המנצחת.!

ניתן לברר גם אודות עבודה בקנדה ומשרות במדינות אחרות.